Ми вітаємо вас на нашому сайті!

Наша компанія належить до мережі  "STAR TOURS" (ТОВ  "Сузір"я туризма"), ліцензія тур.оператора АВ 538836 від 27.08.2010, рішення №22, номер в ліцензійному реєстрі 9074,  який має більше 180 франчайзингових агентств по всьому світі, який вже більше десяти років працює на ринку туристичних послуг. Ми робимо все, щоб  ваш відпочинок був максимально комфортним та безпечним.
Всі продукти нашої фірми перевірені нашими співробітниками як офіційно, так і в режимі інкогніто. Тому ми можемо впевнено гарантувати відповідність заявленим параметрам.
Наші клієнти - це найбільша наша цінність. Щодня свої подорожі нам довіряють близько сотні мандрівників. Ми пишаємося тим, що наші клієнти (близько 45% з них!) радять нас своїм друзям, родичам і знайомим. А близько 30% користуються нашими послугами постійно, знову і знову повертаючись до нас. Ми, в свою чергу, робимо все можливе, щоб зробити Ваш відпочинок позитивним і незабутнім, намагаємося забезпечити всім необхідним: документами, страховками,  додатковою інформацією та ін., щоб Ви відчували себе впевнено під час підготовки та безпосередньо в подорожі.
Дякую Вам за те, що звернули увагу на нас!

Приємних подорожей і тільки позитивних емоцій.
Завжди Ваші, «BonajoTours».

Наша характеристика

Великий вибір гарячих турів і гарячих путівок по низьким цінам
10 років досвіду роботи та тисячі вдячних клієнтів
Можливість індивідуального підбору туру, організація відпочинку саме для Вас
Ми працюємо тільки з перевіреними партнерами