Віза - це документ, який дає право людині на перетин кордону. У зв'зку з тим, що 11 травня 2017 року Рада Європейського союзу ухвалила постанову про лібералізацію візового режиму з Україною. Для громадян нашої країни ця постанова передбачає скасування віз. Йдеться про скасування віз для громадян, які мають закордонні паспорти нового зразку (біометричні паспорти) та бажають здійснити поїздку в країни ЄС тривалістю 90 днів протягом на півроку. Мета поїздки - ділова, туристична або особиста сімейна.


Якщо мета поїздки інша, наприклад, навчання, працевлаштування або ведення бізнесу необхідно відкрити візу в консульстві або консульському відділі посольства країни, в яку плануєте виїхати.


Всього для громадян України віза при поїздці потрібна в 64 країни світу.
Перед тим як відвідати ту чи іншу країну, проконсультуйтеся, яка віза потрібна і займіться її отриманням. Повний пакет документів подається в посольство або консульство особисто.


Наша компанія здійснює підтримку туриста в отриманні візи. Така підтримка потрібна для тих людей, у яких готовий пакет документів, але немає часу або бажання займатися процесом оформлення.


Фахівці нашої компанії здійснюють візову підтримку туристів, а саме:

  • професійно перевірять ваш пакет документів, виходячи з вимог консульств
  • заповнять анкету
  • запишуть на подачу документів
  • комплексно супроводжуватимуть у всіх процесах отримання візи


 

Замовити